פיתוח והנדסה

נקודת היגיון מספקת שירותי פיתוח והנדסת מוצרים בתחום ה-מתכת.

עם מעל 7 שנות ניסון פעיל בכל השלבים בפיתוח והייצור, פיתחנו מאות מוצרים בעיקר בתחום העמדות מידע ושילוט דיגיטלי כמו כן בתחום המחשוב והזיווד אלקטרוני. כל מוצר התחיל משלב העיצוב ועד הצבת המוצר בבית הלקוח.

חברתינו אחראית על תהליך הייצור על כל שלביו ומפתחת את מוצריה בהתאם לבקשת הלקוח – החל מאפיון ותכנון, הנדסה, דרך פיתוח ייצור המוצר בפועל ועד התקנתו אצל לקוח. מוצרינו מיוצרים, בהשקעה רבה ובתשומת לב מלאה לצרכי הלקוחות, דרישות השוק המשתנות ותוך דיוק בפרטים הקטנים המרכיבים את התמונה הרחבה, תוך שימת דגש על שילוב הטכנולוגיה החדשנית ביותר בתחום.

שלבים מרכזיים בתהליך

  • אפיון מוצר – ראשיתו של התהליך בהגדרת הצרכים והדרישות של העסק, תקציב, לו״ז ועוד. האפיון הראשוני הוא שמוביל אותנו לכיווני מחשבה יצירתיים ושילוב של פתרונות הנדסיים, חשיבה על קונספט ואפשרויות עיצוב שונות, המהווים את בסיסו של תהליך הפיתוח. בשלב זה חשוב להביא בחשבון את גודל המוצר, משקלו, עלויות ורמת הנוחות המבוקשת. יש להתייחס לאופן פעולת המוצר , צורתו, יעילותו, רכיביו ועוד.
  • בחירת פתרון – בשלב זה מתבצע איסוף מידע הרלוונטי לבחירת הטכנולוגיות הרצויות והתוכן ההנדסי. מימוש הרעיון על ידי המהנדסים יעשה לאחר שנבחר פתרון הנדסי אופטימלי בהתאם לנתונים שעלו בשלב התוכן. בשלב זה מתבצעת בניית דגם אבטיפוס בהתאם לתוכן הנבחר. בסיומו של שלב זה מוצע ללקוח פתרון נבחר ומומלץ.
  • פיתוח וייצור – בשלב זה בא לידי ביטוי מימוש הפיתוח עצמו, על פי המפרטים ההנדסיים שנבחרו. חשוב להדגיש כי מוצרינו מיוצרים בישראל בלבד, מה שמקל על עמידה בלוח זמנים קצר יחסית. זהו שלב מרגש וחשוב בו הרעיון למעשה מקבל צורה מוחשית. לאחר מכן, המוצר עובר (במידת הצורך) תהליכי תיקוף ואימות אצל הלקוח.
  • אספקת המוצר והטמעתו – עם סיום תהליך הפיתוח והייצור מתבצעות כל הפעולות הנחוצות למסירת המוצר ללקוח, אספקת המערכת והטמעתה. בסיום שלב זה הלקוח מקבל את המוצר למסירה כפי שסוכם איתו מראש.

  עלויות בניית אבטיפוס

  חשוב להבין כי עלויות בניית האבטיפוס אינן קבועות, ומשתנות בין מקרה אחד למשנהו משום שהן תלויות במספר פרמטרים עיקריים:

  • סוג האבטיפוס שמעוניינים לייצר (אבטיפוס מורכב עם מנגנון משוכלל ומתקדם יעלה יותר מאבטיפוס רגיל).
  • העיצוב משפיע על עלויות הפרויקט ועל הצעת המחיר הסופית שתינתן לכם על ידי החברה.
  • איכות, כמו בכל תחום, גם כן משפיעה על מחיר בניית אבטיפוס. מטבע הדברים, ככל שמדובר בדגם איכותי יותר, הוא יהיה כרוך בתשלום גבוה יותר.

  נקודת היגיון מספקת פתרון הנדסי מלא הכולל את כל השלבים הנ״ל ו/או חלק מהם על פי דרישות הלקוח, צרכיו ותקציבו. אנו פועלים תוך אחריות מלאה וניהול קפדני של כלל התהליך בצורה מבוקרת, תחת תוכנית עבודה מסודרת ומאורגנת הכוללת ניהול משאבים נכון (זמן, תקציב וכו׳) לשביעות רצונכם.