מתקן טעינת טלפונים

כולנו מכירים את התחושה המלחיצה והמרגיזה של מכשיר סלולרי כבוי, לאחר שהתרוקנה הסוללה. בדיוק לשם כך פותחו עמדות הטענה ייחודיות לטלפונים סלולרים המציעות עד 16 נקודות יציאה ומתאים לכ-95% מהטלפונים הסלולרים. אידיאלי לחברות, קניונים ומרכזי קניות ושאר מקומות ציבוריים. מדובר בפיתרון האולטימטיבי ללקוחות המאפשר להם להמשיך להיות זמינים, לגלוש באינטרנט, להוריד קבצים, להיכנס למייל ולהמשיך בשגרת ההרגלים שלהם מבלי לחשוב פעמיים.

יופי, איכות, יוקרה מעל כולם!

מתקני טעינת הטלפונים של Logic Point מספקים את כל אפשרויות הטעינה (לרבות טעינה אלחוטית) לכ-95% מהמכשירים הסלולרים. כיום, צרכנים מחפשים ערך מוסף אשר יעצים את החוויה האישית שלהם. הצבת מתקני טעינת טלפונים בקניון, מרכז קניות, בתי מלון, בתערוכה, בספריה בלובי או בכל מקום נגיש אחר, למעשה נותן ללקוחות שלכם פיתרון לבעיה מוכרת ומעניק להם שירותים וערכים שהיו חסרים עד כה. מדובר באסטרטגיה ארוכת טווח למיצוב ובידול מהמתחרים שלכם, תוך יישום קונספט חדש, חברתי ויעיל במיוחד ללקוחות.

  • פיתוח ישראלי כחול לבן
  • עיצוב מרשים במיוחד
  • אפשרות מיתוג מלא
  • טעינה אלחוטית
  • מטעין 95% מכל סוגי הטלפונים
  • יציב וחזק במיוחד
  • גוף אלומיניום
  • מטען מקצועי עד 2.4 אמפר לכל נקודה
  • גובה 1.8 מ
  • מדף עץ דקורטיבי

אפשרות מיתוג מלא

עמדות ההטענה ניתנות לעיצוב אישי ומיתוג על פי דרישות וצרכי  בית העסק שלכם. זה הזמן לשלב ביזנס ופלז׳ר – בזמן שהלקוחות שלכם נהנים מטעינה איכותית אתם מגדילים את הסיכוי לאינטראקציה חיובית ואפקטיבית לקראת סגירת העסקה הבאה שלכם.טעינה חוטית / אלחוטית

השלב הבא בתחום טעינת הטלפונים הניידים כבר כאן. מתקני הטעינה של Logic Point מאפשרים טעינה אלחוטית באמצעות מיקום הטלפון על גבי המטען בצורה קלה, יעילה ומתקדמת. אין צורך בכבלים או חיבורים מיוחדים, לכן הכל ידידותי בהרבה לסביבה. הלקוחות שלכם יטעינו את הסלולרי בשקט ובביטחון, בטכנולוגיה מתקדמת ובנוחות מקסימלית למשתמש.

הכבלים שלנו נבחרים בקפידה על איכות ואמינות גבוהה

כבל USB הוא לא מוצר מורכב. יש לו שני שימושים, האחד להעביר מידע והשני לספק אנרגייה חשמלית – לעיתים בו זמנית. אבל גם בתחום הזה יש עניין של איכות וזה הפך למשמעותי מאז שמכשירים החלו לצרוך זרם חשמלי מעל 1A ולעיתים מעל 2A… כדי שכבל יעביר כזאת כמות של זרם הוא צריך שתי תכונות חשובות  – האחת להיות בעל התנגדות נמוכה ככל שניתן והשנייה להיות מסוגל לשאת את הזרם בלי להתחמם ולהשרף.

לקבלת עוד מידע על הכבל USB אפשר ללחוץ כאן

12


הנדסה ופיתוח לפי בקשת הלקוח

מתקני טעינת הטלפונים של Logic Point הם פרי פיתוח ישראלי כחול לבן. העמדה הסטנדרטית יציבה וחזקה במיוחד, מתנשאת לגובה 1.8 מ׳ וכוללת גוף אלומיניום, על אף שהעיצוב מרשים במיוחד, הוא ניתן לשינוי בתהליך הנדסה ופיתוח המותאם ספציפית לצרכי הלקוח המשתנים, תוך שיתוף פעולה מלא עימו.

מטען רב קווי מקצועי להטענת מכשירים

מפצל USB 2.0 עם 10 כניסות וספק מתח חיצוני (מרכזיה HUB) מקצועי, מטעין עד 10 טלפונים בטעינה מלאה ללא ירידת מתח, ספק כח 10 אמפר כולל איוורר פנימי

chargingusb

ezgif.com-video-to-gif


1700-50-7771
info@LogicPoint.co.il