מתקן בטרית גיבוי – POWER PACK II

בימינו, המרדף הנצחי אחר הסוללה הפך להיות מעיק ומגביל, לכן במקום לחפש שקע פנוי זה הזמן לעבור לסוללות גיבוי שישאירו את המכשירים הניידים פעילים, את הלקוחות מרוצים ואת המוניטין של העסק שלכם גבוה. בנק סוללות גיבוי הוא פיתרון אידיאלי עבור כל מקום המעניק שירות – החל ממסעדה, בר, בית קפה, ועד בתי מלון, קניונים וכן הלאה.

גבם בכל יום במהלך שנות לימודיהם. לאחר בחינה מעמיקה של הנושא, אנשי הועדה המליצו על צורך בהרחבת השימוש בלוקרים בבתי ספר כפתרון הנכון והאידיאלי למניעת בעיות גב שונות עקב סחיבת התיקים.

גובה: 180 מ"מ
עומק:
240 מ"מ
רוחב:
317 מ"מ
צבע:
שחור
משקל כללי: 15 קילו
תכולת בטריה:
5000 או 10000 מילאמפר
גודל בטריה: 
80 על 170 עך 124 ממ
יציאת חשמל מטען:
5V
יציאת חשמל בטריה:
5 וולט  1.5 אמפר לכל יציאה

בנק סוללות גיבוי לעסק

תנו ללקוחות שלכם ליהנות משירות מקצועי הכולל, מלבד הקפה והמאפה, גם סוללות גיבוי למכשירים הניידים שלהם. בנק סוללות הגיבוי של Logic Point מגיע במגוון גדלים וצורות, ומאפשר הטענת מספר סוללות גיבוי יחד במתקן אחד, על פי צרכי העסק. מתקני הטעינה מטעינים את הסוללות בקצב המהיר בכ-25% מטעינה רגילה. בנוסף, תוכלו לשלב מיתוג על גבי הסוללות ולתת ללקוחותיכם לדעת שאתם עומדים מאחורי היוזמה הזאת וחושבים עליהם בכל רגע. כשהלקוחות רגועים ונינוחים, הם מגיעים בתדירות גבוהה יותר, נשארים זמן רב יותר, מזמינים יותר ולמעשה הרווחים של העסק שלכם גדלים!  

עד 6 יחידות למטען אחד

שכחו מהסתבכות מיותרת עם חוטים, כבלים ומטענים מפוזרים בכל מקום. מתקני הטעינה שלנו מאפשרים טעינה של 6 סוללות גיבוי בו-זמנית במכשיר אחד. היתרון העצום של זה הוא כמובן החיסכון באביזרים נלווים, הסדר המופתי והידיעה שכל הסוללות נמצאות במקום אחד עם מטען אחד. כמות הסוללות מאפשרת למספר לקוחות להטעין את מכשיריהם בבית העסק שלכם במהירות וביעילות, במקום לחפש שקעים פנויים או לחילופין – ללכת למקום אחר.  

מתאים ל-95% מסוגי הטלפונים הניידים

קרוב ל-3 מיליון סמארטפונים נמכרים בישראל מדי שנה, בשוק שנחשב ורסטילי, מגוון ודינאמי. השינויים התכופים באופנת הטלפונים הסלולרים הופכת את האביזרים הנלווים בכלל ואת המטענים בפרט לזמניים ומצריכים החלפה בכל פעם שאנו משדרגים את הנייד. זאת, מבלי להזכיר את הקושי שבמציאת מטען לטלפון הנייד מחוץ לבית, במידה ושכחנו את שלנו. לקוחותיכם שכחו את המטען? משתמשים במכשירים שונים? סוללות הגיבוי של Logic Point חוסכות זמן, משאבים ואנרגיות מיותרות של חיפוש אחר המטען הנכון וניתנות לשימוש על ידי 95% מהטלפונים הניידים הקיימים כיום בשוק. קל, יעיל, חסכוני.


1700-50-7771
info@LogicPoint.co.il